ВНИМАНИЕ! Форма поиска и бронирования онлайн пакетных туров в Украину из Украины работает ДЛЯ ПОДБОРА ВАРИАНТОВ И ЗАПОЛНЕНИЯ ЗАЯВКИ! Если по вашему запросу не найдено ни одного тура - попробуйте изменить город отправления на другой (например Киев, Львов, Харьков, Днепр, Одесса и т.д.), дату начала тура, другие критерии поиска или ознакомьтесь с другими предложениями по выбранной стране переключившись на закладку "Экскурсионные туры". Проверить актуальность наличия мест и стоимость можно у наших менеджеров по контактным телефонам.
SPO # 163 последнее обновление 21.09.2009 16:05:00
ТУР
Кам’янець-Подільська фортеця -
Хотинська фортеця -«Маленький Париж»
м. Чернівці -Коломия - Музей «Писанка» - «Верховина - центр Карпат» - Ворохта – Яремче - Івано-Франківськ
6 днів, 5 ночей
1-ий день
Прибуття в Чернівці. Зустріч на вокзалі.
Трансфер в м. Кам’янець-Подільський. Оглядова екскурсія по місту.
- Глибокий скелястий каньйон в центрі міста
- Замковий міст
- Петропавлівська та Миколаївська церкви
- Башти Гончарна і Кушнірська
- Турецькі та Вірменські бастіони
- Кам'янецька ратуша і Вірменський колодязь
- Домініканський і Трінітарський монастирі
- Польські та Руські ворота
Екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці
Кам'янець-Подільська фортеця вперше згадується в 1374 році в грамоті князя Юрія Коріатовича, який володів у той час Поділлям. Археологічні дослідження свідчать, що фортеця існувала в Х-ХІІІ ст. Спочатку вона являла собою типову староруську дерев'яну оборонну споруду. Стіни та башти були в основному дерев'яними і лише частково кам'яними. У XV ст. Поділля було захоплене польсько-шляхетською державою, і Кам'янець-Подільський став центром воєводства, важливим пунктом оборони Речі Посполитої.
Про красу приміщень замку дають уяву кахлі з рослинними орнаментами або сюжетними рельєфами. Серед них привертають увагу зображення кінних воїнів. Ними прикрашали двері, віконниці житлових приміщень або меблі і скрині.
Для любителів витончених тортур рекомендуємо відвідати місцевий підвал з камерою тортур. У одному із залів ви знайдете виставку народного побуту тих часів, коли у фортеці ще хтось жив. Побачите зразки зброї, одяг і взнаєте історію фортеці. Після цієї виставки підніметеся на найвищу башту фортеці.
Переїзд в м. Хотин
Обід.
Екскурсія по Хотинській фортеці і по м. Хотину.
Одним з найбільш значних пам'ятників архітектури і військово-фортифікаційного мистецтва минулого в Чернівецької області є Хотинська фортеця. Її стіни заввишки до 30-40 м і завтовшки 5-6 м, земляні вали з бастіонами і глибокі рови викликають великий інтерес у всіх, хто відвідує цю фортецю над Дністром.
Події військової історії фортеці підкреслюють її потужність. Важливою віхою в історії міста і фортеці стала Хотинська війна. У 1621 році сорокатисячна армія на чолі з Петром Сагайдачним врятувала поляків від розгрому, попередивши загрозу нападу турок на землі України і Східної Європи.
На початку XVIII століття турки, слідуючи вимогам тогочасної військової техніки, зводять за допомогою французьких інженерів нові фортифікаційні споруди. Матеріали розкопок і документи, що відносяться до історії міста і фортеці, експоновані в Хотинському історико-краєзнавчому музеї, що існує з 1963 року. У фортеці проходили зйомки популярних фільмів: «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». У 2007 р. Хотинська фортеця увійшла до переліку «7 Чудес України».
Поселення групи.
Вечеря.
Вільний час.
2-ий день.
Трансфер в м. Чернівці.
Оглядова екскурсія по місту.
Чернівці – один з найкрасивіших обласних центрів Західної України. З часів Австро-угорської імперії його називають «маленьким Парижем». Свій початок Чернівці беруть із староруської фортеці, яка існувала на лівому березі Прута до 1259 р. і була зруйнована монголо-татарськими завойовниками. До місцевих пам'яток також належать кафедральний собор, вірменська церква, вокзал і міський театр. А перлиною Чернівців є колишня резиденція буковинських митрополитів, побудована в 1862-1882 рр. В даний час тут головний корпус Чернівецького національного університету.
Відвідання Свято-миколаївської церкви, Органного залу (колишня Вірменська церква), Кафедрального собору, Краєзнавчого музею, Соборної площі, Театральної площі, Драмтеатру ім. О. Кобилянської, Резиденції буковинських митрополитів.
Обід в перерві екскурсії.
Поселення групи.
Вечеря.
Вільний час.
3-й день.
Трансфер в м. Коломию.
Оглядова екскурсія по місту.
Коломия - родзинка передгір'я Карпат, символ відродження забутих святинь, колиска західноукраїнської історії, перлина і душа гуцульського краю. Вважається, що місто було засноване антами у 4-5 столітті нашої ери. Вперше, в 1241 році, в Галицько-Волинському літописі, місто згадується як «прибуткове місто» князя Данила Галицького. В давнину місто виконувало функції торгового та оборонного центру південно-східної окраїни Галицької Русі. Герб міста, який представляв голову орла, вперше згадується в 1395 році. Магдебурзьке право з 1405 року.
У місті розташовано 12 архітектурних пам'яток місцевого та державного значення: «Монастирок» (Спаська церква) 1587 року; двохярусна дзвіниця (18 століття); Греко-католицький костел св. Марії (1775 рік); Кафедральний собор св. Михайла (1855-1873 рік ); Гімназія (1875-1901 рік).
Перші враження ... Майже відразу приходить відчуття: Коломия має свою особливу, нічим незрівнянний атмосферу: тут вирує життя, багато молоді, панує пожвавлення, але немає суєти.
Головна визначна пам'ятка Коломиї - єдиний у світі музей писанок. Він унікальний не тільки за змістом, але й за формою: зайшовши в нього, ти потрапляєш всередину величезного яйця. Тут вам зможуть провести майстер-класи по тому, як розписувати яйця і як зробити їх вічними. Законсервовані по-коломийські писанки не псуються і не б'ються: завдяки цьому ноу-хау і змогли відкрити музей.
Переїзд в Косів.
Тут, серед багатства гірських ландшафтів досі збереглись унікальні види флори і фауни, джерела мінеральних вод та гірські водоспади, а відсутність промислових підприємств у цьому регіоні тільки сприяє цьому.
Косів та його околиці славні не тільки своєю унікальною природою, але й неповторними звичаями і обрядами його мешканців. Косів - це світова Мекка народно-прикладного мистецтва. Тут представлені не якісь окремі його види, як в інших відомих світових центрах, а практично все! Із умілих і працьовитих рук місцевих майстрів виходять Великодні писанки, різьблені, інкрустовані й випалені дерев'яні вази, шкатулки, рахви, пласти, орли, ложки, діжки, бербениці, розписаний керамічний посуд, куманці, скульптурки, вишиті і ткані сорочки, рушники, килими і верети, ліжники, вироби з бісеру, металу і шкіри ...
В Косові знаходиться унікальний і єдиний в Європі Інститут декоративно-прикладного мистецтва з понад сторічною історією, в якому викладають знамениті майстри - нащадки відомих у всьому світі родин Корпанюків, Шкрібляків і Дручкових.
Обід в одному з ресторанів з гуцульським колоритом.
Переїзд у Верховину. Екскурсія по місту.
Верховина вважається неофіційною гуцульською столицею, це саме високогірне місто Карпат: Верховина знаходиться на висоті 1000 м над рівнем моря. Якщо Коломия або Мукачево нагадують європейські міста, то схожого міста на Верховину в Європі не знайти. І саме в цьому її головна родзинка. І саме тому сюди їдуть на екскурсії - за національним колоритом: практично всі будинки виконані в оригінальному гуцульському стилі. Крім того, тут ви побачите 7 старовинних церков.
В екскурсійну програму входить ще й відвідування музею народних інструментом. Його господар - Роман Кумлик - крім того, що грає на них усіх, ще й «за сумісництвом» мольфар. Так що це ще одна місцева «пам'ятка».
Поселення групи.
Вечеря.
Вільний час.
4-ий день.
Залишаємося у Верховині. Один із самих цікавих днів всього екскурсійного туру.
Група бере участь у всіляких гуцульських обрядах. (Вертеп, колядки, переодягання, особиста участь, катання на санях, фото на пам'ять, просто казкова атмосфера справжнього Різдвяного свята !!!).
Обід в перерві обрядів.
Вільний час.
Вечеря у старовинній гуцульської колибі, де всі бажаючі візьмуть участь у приготування гуцульського баноша з бринзею та грибною юшкою!
5-ий день.
Найгарніший переїзд по маршруту Верховина - Ворохта - Яремче - Івано-Франківськ. (дивовижні серпантинні дороги, засніжені гори)
Приїзд у Ворохту.
Ворохта є одним з основних центрів туризму Івано-Франківської області, як влітку, так і взимку. Відпочинок у Ворохті - це зачаровуюча уяву краса гір, стрімкі річки з гучними водоспадами і розтягнуті в горах селища. Ворохта знаменита як туристичний центр і як місто, в яке взимку з'їжджаються любителі зимових видів спорту, таких як гірські лижі або сноуборд.
- Дерев'яна гуцульська церква Різдва Богородиці 17 століття, побудована без єдиного цвяха. Настінні розписи XIX ст. У 1979 р. її реставрували. Один з кращих зразків гуцульський школи дерев'яної народної архітектури.
- Залізничні мости (віадуки), побудовані в кінці XIX ст.
У Ворохті є канатно-крісельна дорога довжиною 2 км. По цій дорозі всього за 19 хвилин можна піднятися на одну з гір, звідки відкривається гарний вид на гори Говерла (2061 м) і Петрос (2020 м). Там можна не тільки помилуватися горами, але і покататися на гірських лижах, конях або просто відпочити.
Тут є комплекс чотирьох трамплінів, які завдяки штучному покриттю діють цілий рік. Тому Ворохта є одним з основних центрів підготовки національних команд зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних гонок.
Переезд в м. Яремче.
На висоті 525 - 560 метрів над рівнем моря, на відстані 68 км від обласного центру Івано-Франківськ розкинулась перлина Карпат - Яремче.
Відпочинок в Яремче - це гармонія чистоти і акуратності європейського містечка з незайманий красою гір.
Прогулянка по Яремче з відвідуванням водоспаду, ринку гуцульських сувенірів, ресторану «Гуцульщина».
Місцева визначна пам'ятка - водоспад «Пробій». З 20-метрового мосту можна поспостерігати, як тонни води щомиті, з 8-метрової висоти «пробивають» величезні валуни.
По закінченню екскурсії - Обід.
Переїзд до м. Івано-Франківськ.
Поселення групи.
Вечеря.
Вільний час.
6-ий день.
Сніданок.
Екскурсійна прогулянка по місту.
- Парафіальний Костел Пресвятої Діви Марії (1672-1703 гг.)
- Колегія єзуїтів (1744 р.)
- Вірменський костел (1762 р.)
- Костел святого Воскресіння (1753-1763 гг.)
- Кафедральний собор Української греко-католицької церкви (1729 р.)
- Костел Хреста Царя (1927-1938 рр.).
- Дмитрівська церква (1808 р.)
- Костел Йосипа
- Троїцька церква (1935 р.)
- Ратуша (1695 р.)
Відправлення групи.
ВАРТІСТЬ ТУРУ –2015 ГРН.
У вартість туру входить:
1) Транспортне обслуговування по маршруту;
2) Проживання в готелях:2-х, 3-хмісні номера;
3) Харчування: 2-хразове;
4) Вхідні квитки і послуги гіда згідно з програмою туру;
5) Супровід представником турфірми;
6) Медична страховка.
У вартість туру не входить:
1) Факультативні заходи.
2) Квитки Київ-Чернівці, Івано-Франківськ-Кииїв
С удовольствием проконсультируем Вас и поможем Вам правильно подобрать подходящие дешевые горящие путевки, которые соответствуют Вашим пожеланиям, Вашему вкусу и бюджету.